Bilety Targi Młodej Pary w Gdańsku - Gdańsk, 28 Styczeń 10:00

Bilety na Targi Młodej Pary w Gdańsku

Adres wydarzenia :

Amber EXPO
Żaglowa 11
Gdańsk

Niedziela 28 Styczeń 10:00
Sprzedaż online kończy się : 28-01-2018 10:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Targi Młodej Pary
Jedna z najważniejszych imprez branży ślubnej już 28 stycznia ponownie zawita do AmberEXPO i zaprezentuje zwiedzającym szereg atrakcji i ofert. Targi Młodej Pary to nie tylko znana formuła targowa, ale także ciekawa rozrywka: głównie dzięki pokazom mody ślubnej na scenie, warsztatom związanym z tematyką weselną i konkursom z nagrodami.
Powierzchnia wystawowa to ponad 200 firm. Udogodnieniem dla klientów będzie też bezpłatny parking, urozmaicony catering i smaczne degustacje.
Pokazy na scenie:  w wyjątkowej oprawie multimedialnej firmy zaprezentują aktualne trendy w modzie ślubnej. Dodatkową atrakcją będą pokazy taneczne, barmańskie i występy artystyczne.
Warsztaty i prelekcje: w specjalnie wydzielonych strefach zwiedzający mają możliwość wzięcia udziału w licznych prelekcjach prowadzonych przez ekspertów.
Konkursy: do wygrania szereg cennych nagród, m.in. suknie ślubne, garnitury, wycieczki, sesje zdjęciowe, kursy nauki tańca i wiele innych.

Więcej informacji można znaleźć http://targimlodejpary.pl/targi-slubne-w-gdansku/

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :
Kraj :

Opcje dostawy:

?

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN