Bilety Targi Młodej Pary w Krakowie - Kraków, 14 Styczeń 10:00

Bilety na Targi Młodej Pary w Krakowie

Adres wydarzenia :

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
Galicyjska 9
Kraków

Niedziela 14 Styczeń 10:00
Sprzedaż online kończy się : 14-01-2018 10:00

Czytaj więcej o wydarzeniu

Już 14 stycznia 2018 w jedynej profesjonalnej hali wystawienniczej w Krakowie odbędzie się najważniejsze wydarzenie dla narzeczonych.
Targi Młodej Pary w Krakowie to festiwal korzyści i niepowtarzalna atmosfera  Tego Dnia. Na Targach zdobędziecie niezbędną wiedzę, dzięki której wybory staną się łatwiejsze i trafniejsze… bo oferta wystawców nie dość, że najszersza to wyprzedza trendy!
Tylko tutaj możecie obejrzeć na żywych modelkach kilkadziesiąt modeli sukien podczas pokazów mody ślubnej, zainspirować się wyjątkowymi pokazami na scenie, usiąść w jednym z 30 pojazdów do ślubu, posłuchać tylu kapel weselnych…. a kto wie? Być może wygrać wymarzoną suknię, obrączki, wycieczkę czy garnitur dla Pana Młodego….
Więcej szczegółów wkrótce na stronie www - http://targimlodejpary.pl/targi-slubne-krakow/ oraz https://www.facebook.com/events/1902249633359600
 
 

Wybór rodzaju miejsca :

Wybór sekcji i miejsca

?
Wybrane miejsca nie powinny zostawiać pojedynczych wolnych miejsc!

Podsumowanie zakupów :

?
Ilość: 0 Podsumowanie: 0.00 PLN
Wpisz kod rabatowy Błędny kod rabatowy
?

Dane klienta :

?
E-mail:
Powtórz e-mail:
Telefon:
Imię i nazwisko :

Opcje dostawy:

?
?

Faktura Vat :


Forma płatności :

W celu uregulowania płatności zostaniesz przeniesiony do systemu Przelewy24. WAŻNE! Po wybraniu przycisku "Zapłać" nasz serwis będzie oczekiwał na potwierdzenie dokonania transakcji, po czym umożliwi wydrukowanie biletu. Jeśli w ciągu 20 minut system Bilety24.pl nie otrzyma informacji o dokonaniu wpłaty, wybrane przez Ciebie miejsca zostaną zwolnione!
Do zapłaty: 0,00 PLN